Kısmetse Olur Programı Bitti mi Yoksa Olabilemez Nayır

Okumamız gerektiğine göre öyle olsa gerek :)

0
170

Bu yazı Kısmetse Olur programı ile ilgili, içinde beyin açıcı hiçbir unsur barındırmıyor, paniğe gerek yok tamamen evlilik programı uyutucusu formatında. Okumaya devam edebiliriz yani. Yazıda kesinlikle bizi düşünmeye sevk edecek hiçbir şey yok rahat olun. Mesela kesinlikle bizlere vücuda alınan ilk adi şeker molekülü ile biyolojik ölümün geri sayım sayacının çalışmaya başladığından falan bahsetmiyor. Huzurla okumaya devam edebiliriz. Onun yerine sanıyorum Kanal D’de oynayan (yanlışsam düzeltin ya da boşverin ya) evlilik programı Kısmetse Olur’un neden artık oynamadığını falan anlatıcak bu yazı (az sonra bakıp size de söyleyeceğim neden oynamadığını).

Kesinlikle içimizde adına hakikat denen bir yer olduğunu ve oraya ulaşmamız gerektiğini falan söylemiyor bize, çok şükür. Hele insanlığı o hakikatin kurtaracağını hiç söylemiyor. Kısmetse Olur artık oynamayacakmış televizyonda, onun yerine internette yayınlanacakmış. Şimdi biz şöyle düşünmeliyiz, bu tür programlar halkı uyuttuğu için televizyondan kaldırılıyor. İntetnette de izlemek istemeyen izlemesin değil mi?! Evet tabii ki bu yazıda kazın ayağının öyle olmadığı falan yazmıyor. Aslında olanın dijitalleşmeye başlayan her şeyin içine serpiştirilen reklamların sahiplerine para kazandırabilmek falan olduğunu da söylemiyor bu yazı, içimiz rahat olsun. İnsanların hakikate verdiği bir söz olduğunu ve hayatın aslında bu sözü hatırlamakla başladığını kesinlikle sözlemiyor. Bu bir Kısmetse Olur yazısı. O yüzden hiç beynimizi yormadan okumaya devam ediyoruz.

Çok karşı çıkılan Evrim Teorisinin aslında geriye doğru olduğundan ve hedefin ÖZ, HAKİKAT, HAKK, GERÇEK, IŞIK, ENERJİ, NOKTA, YOKLUK, BİRLİK her ne derseniz o olduğundan falan hiç bahsetmiyor, şükürler olsun.

Fazla uzatmayalım, neymiş Kısmetse Olur bundan sonra internetten yayınlanacakmış. Kısmetse Olur bitti mi diye çok merak etmişiz. Olur mu hiç korkmayın yahu. Bit’memesi lazım 🙂 Tek bilmemiz gereken bu zaten. Hayy’di eyvallah dostlar. Kısmetse biter ya Hu.

Leave your vote

12 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%