7 Adımda Çekim Yasası ile İyileşin

Çekim Yasası size yol göstersin

1
510
Çekim yasası

Mutlu Olduğunuzu Hissedin, Çekim Yasası Çalışmaya Başlasın

Şu ana kadar sağlığınıza kavuşmaya çalıştınız ancak başamadınızsa, çekim yasası ile iyileşin. Genel olarak sağlıklı insanın mutlu olduğuna dair yanlış bir inanış var. Oysa inanılanın aksine, Çekim Yasası, ‘mutlu insan sağlıklıdır‘ der.  Daha önce, mutluluğu şartlara bağlamamamız gerektiğini, kalıcı ve kendiliğinden devam eden bir mutluluk için, birkaç seferlik yapay (bilinçli olarak, kendimizi buna zorlayarak) bir mutluluk hissi yaratmamız gerektiğinden bahsetmiştik. Yani, artık nasıl mutlu olacağımızı biliyoruz. “Ben anlamadım, daha açıklayıcı anlatır mısın?” diyen okuyucularım varsa eğer, hemen yazının altındaki yorum kutusunu kullanarak bana ulaşabilirler. Sizler için daha ayrıntılı anlatmaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

Mutluluğu hissettiysek eğer, şimdi, sağlıklı olmak için Çekim Yasası‘nı nasıl çalıştıracağımızı konuşalım.

Olumsuzu Asla Düşünmeyin, Çekim Yasası Olumsuzu Yok Etsin

İyileşmek için Çekim Yasası’nı kullanın. Hastasınız, ya da hasta olduğunuzu düşünüyorsunuz ve bunun sonucunda kötü hissediyorsunuz. Halsizsiniz, hiç bir şey yapmak istemiyorsunuz, karnınız ağrıyor, başımız ağrıyor ya da daha da ciddi bir hastalığınız var yataktan bile kalkamıyorsunuz. Her geçen gün biraz daha hastalanıyorsunuz ve daha kötü hissediyorsunuz; bu durumu değiştiremiyorum diyorsanız, yapmanız gereken, çok zor görünse de aslında bir anlık his değişimini kendinizde gerçekleştirmenizdir.

Nasıl yapacağınızı öğrenin. Genel sağlık için Çekim Yasası’nı kullanın. İyileşmek için Çekim Yasası’nı kullanın. İşte ipuçları:

Asla hastayım demeyin, çok hasta olsanız bile. Her zaman iyiyim deyin, her zaman ağzınızdan güzel dökülsün, iyi dökülsün, sağlık dökülsün. İyiyi konuşmak, hayatınıza her zaman iyiyi çekecektir. Hastalık hastası insanları düşünün, her zaman hasta olduklarından yakınırlar ve her gün yeni bir sağlık sorununu çekerler kendilerine. Asla hasta olduğunuzdan yakınmayın.

“Çok iyiyim” çıksın her zaman ağzınızdan, çok sağlıklıyım deyin. “Bugün kendimi acayip iyi hissediyorum” deyin ve bunu her gün, her saat yapın.

Çekim Yasası, sizin nasıl olduğunuzu bilmez, Çekim Yasası, sizin hisleriniz aracılığıyla yaydığınız enerjiyi bilir ve size benzer enerjileri gönderir.

Yani; bir anlığına bütün kötü hisleri bir kenara bırakın. Ağrınız varsa ağrı kesicilerden yardım alın ve bütün gücünüzle iyi olduğunuz hissedin hatta söyleyin. Çok iyi olduğunuz yüksek sesle söyleyin. “Çok iyiyim, çok sağlıklıyım” deyin. Olabildiğince yüksek sesle ve sık tekrar edin bunu. Aynı gün üzerinizde yarattığı etkiyi görebilirsiniz. Gerçekten her an biraz daha iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz. Daha iyi hissettikçe, Çekim Yasası size çok daha iyi hisler getirecek ve enerjiden oluşan bu hisler, yine enerjiden oluşan bedeninizde, gerekli düzenlemeleri yaparak, sizi her geçen gün biraz daha sağlığınıza kavuşturacak.

Fiziksel herhangi bir şey yapamayacak kadar hastaysanız; sadece düşünün, gözünüzde canlandırın, çok sağlıklı bir şekilde gezip eğlenirken hayal edin kendinizi ve bunu sürekli yapın. Bunu yapmak, böyle bir durumda ne kadar zordur biliyorum ama bunu yaparak iyileşeceğiniz motivasyonuyla, tüm varlığınızla iyi olduğunuzu, ayağa kalktığınızı, koştuğunuzu, eğlendiğinizi hayal edin. Bunu yaptığınızda, her geçen gün sağlığınızdaki değişimi görecek ve daha bir sıkı sarılacaksınız hayallerinize.

Asla -ecek / -acak Ekleriyle Konuşmayın, Çekim Yasası Bugününüze Çalışsın

Olmasını istediğiniz her ne ise (ki bu yazımızda konumuz sağlık olduğu için, sağlıkla ilgili örneklendirme yapacağız), bugün hatta şuan zaten hayatınızda olduğunu düşünmeli ve bu düşüncenin getirdiği mutluluğu ve heyecanı hissetmelisiniz. Yazımızın konusuna bağlı olarak; sağlıklı olmak, iyileşmek için çabalıyorsanız, asla ‘iyileşe-ceğim’ ya da yarın çok iyi ola-cağım demeyin. Söylemeniz gereken ve hissetmeniz gereken şey, tam olarak, “İyiyim, çok sağlıklıyım” olmalıdır. -ecek / -acak ekleriyle istenen dilekler her zaman geleceğe aktarılır, asla yaşadığınız ana gelmez. Yani ‘iyileşeceğim’ dediğinizde, bundan sonraki günlerinizde de hep, ‘iyileşeceğim’ diyeceksinizdir.

Gelecek, bugününüzün kusursuz bir yansımasıdır. Bugün nasıl hissediyorsanız, gelecekte de öyle hissedeceksiniz. Bu nedenledir ki; şu anki duygularınızı, bilinçli olarak değiştirebilirseniz eğer, çok kısa zaman içinde, Çekim Yasası size şimdiki duygularınızın oluşmasını sağlayan enerjiyi getirecek ve sizi iyileştirecektir.

Hemen şimdi başlayın, “iyiyim, çok iyi hissediyorum” diyoruz yüksek sesle. Hatta; kötü hissetmeye başlayınca, hemen, bu hissi değiştirmek için, yüksek sesle sevdiğiniz bir şarkıyı söyleyebilir veya sevdiğiniz ve size iyi hissettirecek herhangi bir şey yapabilirsiniz.

İyileşmeye Çalışmayın, Bırakın Çekim Yasası Bunu Sizin İçin Yapsın

Asla yapmamanız gereken şey, iyileşmeye çalışmaktır. Çünkü; iyileşmeye çalışmak, şu an hasta olduğunuzu kabul etmeniz ve kötü enerji göndermeniz demektir. Evrende dönüp dolaşan milyarlarca enerji arasından, iyi olanları çekmek istiyorsak, hasta olduğumuzu değil, iyi olduğumuzu düşünmek zorundayız. İyileşmeye çalışmak ise Evren’e hasta olduğunuz mesajını göndererek, daha fazla hastalığı size getirecektir. Doktora gitmeyin demiyoruz tabii ki, gerekeni yaptığına inanmak, daha iyi odaklanabilmenizi sağlar. Ancak tedavi sürecine saplanmayın, bırakın doktor onu sizin için yürütsün. Siz sadece iyi olduğunuz düşünün, hissedin ve yüksek sesle söyleyin.

Bir de Tersinden Bakın

Bir de ters mantıkla anlatalım. Vücudumuzdaki tüm hücreler, mikro boyutta enerjiden meydana gelirler ve dışarıdan aldığınız enerjiler, hücrelerinizin yapısını değiştirir. Bu mantıkla, pozitif enerjiler hücrelerinize katkı sağladığı gibi, negatif enerjiler hücrelerinizde olan pozitif enerjiyi de alır götürürler. Dışarıdan aldığınız enerjiler, sizin dışarı yaydığınız enerjiler tarafından toparlanır ve size getirilir. Pozitif enerji, daha önceki yazımızda da söylediğim gibi pozitif enerjileri getirirken; negatif enerjiler ise negatifleri toparlayıp getirir.

Rhonda Byrne’ın The Power Kitabını Okuyun

Tüm çabalarınıza rağmen yapamıyorsanız, başaramıyorsanız, yardımcı olacağını düşündüğüm ve içerisinde birçok tavsiye ve uygulayabileceğiniz birçok basit alıştırma bulabileceğiniz, The Power isimli kitabı okuyun.

 Özetlemek Gerekirse

  • Mutlu olduğumuzu hissediyoruz, öyle olmasak bile ve çekim yasası çalışmaya başlıyor.

  • Mutluluk kendiliğinden gelmeye başladıktan sonra; iyi olduğumuzu düşünüyoruz, çok sağlıklı olduğumuzu hissediyoruz ve çekim yasası hissettiğimiz her şeyin daha fazlasını getiriyor.
  • Olumsuz şeyleri; ne düşünüyoruz, ne konuşuyoruz, ne dinliyoruz, böylece olumsuz alan reddediliyor.
  • İyileşmeye çalışmıyoruz, çünkü biz zaten iyiyiz; evrene bu mesajı veriyoruz.

Hadi o zaman, şimdi yüksek sesle, “iyiyim, çok iyi hissediyorum” diyelim.

Güne başlarken çekim yasası’nı çalıştırmak için bu yazıyı okuyun ve yazılanları uygulayın

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar